O nás

Image

Veľkoobchod nábytkových látok

Kladieme dôraz na kvalitu našich produktov tak, aby sme Vám ich prinášali v najlepšom prevedení, spracovaní, cene a servise. O to sa AMITEX usiluje od roku 2008, z rodinnej firmy sa stáva tradícia, ktorá sleduje súčasné trendy a nové nároky doby. Preto rozširujeme svoj sortiment aj o sedacie súpravy.

 

V rámci kolekcií ponúkame radu poťahových látok GREEN LINE. Je to prostrediu priaznivá rada látok, vyrobená zelenou technologiou bez použitia syntetických látok a látok nezaťažujúcich životné prostredie.Chceli by sme Vám prostredníctvom nášho webu sprístupniť sortiment poťahových látok. Naša ponuka je obohatená o výber hotových sedacích súprav, ktoré sú vyrobené pod našou taktovkou. V sekcii "naše realizácie" si môžete pozrieť ukážky použitia látok na sedačkách, posteliach, kreslách, postelných prehozoch a matracoch.
Ak máte nejaké otázky, alebo si chcete objednať niektoré z našich ponúkaných látok, môžete nás kontaktovať telefonicky, mailom alebo prostredníctvom formuláru a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.

Veľkoobchod nábytkových látok

Chceli by sme Vám prostredníctvom nášho webu sprístupniť sortiment poťahových látok aj širšej verejnosti. Pripravili sme pre Vás ukážky poťahových látok, koženiek a bavlnených poťahov. Naša ponuka je obohatená o výber hotových sedacích súprav, ktoré sú vyrobené pod našou taktovkou.

Amitex.sk

veľkoobchod nábytkových látok